top of page

Acerca de

contact-us_36325-2135.webp

Hakkımızda

Koruma Güvenlik Birimleri Ltd. Şti.
 
Koruma Güvenlik Birimleri Ltd. Şti. bilişim teknolojileri, yazılım, elektronik güvenlik sistemleri ve tüketici elektroniği alanlarında faaliyet gösteren bir teknoloji Satış ve Montaj, Servis Hizmet firmasıdır. Her biri kendi alanında önde gelen uluslararası markaların Türkiye distribütörlerin Bayisi Son kullanıcıların Tedarikçiliğini yapan Koruma Güvenlik Birimleri, kurulduğu 2005 yılından bu yana yüksek teknolojili ve üstün kaliteli ürünleri IT satış kanalı, elektronik güvenlik çözüm ortaklarından, organize perakende zincirler kanalları aracılığı ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

 
Koruma güvenlik Birimleri Ltd. Şti. “Daha iyi katma değer” yaratma hedefiyle tüm iş ortaklarının, satışı yapılan ürünlerden en iyi değeri alması misyonuyla faaliyetlerini yürütmektedir Portföyünde , Haikon, Hikvision, Dahua, Hanwha, Uniview, HiLook,Crow,Teknim,Dsc,Paradox,Eleks,Teletek,Global,Planet,UpTech,Atc, Allied Telesis, Fujitsu, Samsung, Seagate, TP-Link , UBNT ,Bilgisayar, Elektronik Güvenlik Sistemleri, Profesyonel Görüntüleme Sistemleri, Depolama, Bilgisayar Bileşenleri, Ağ Çözümleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Access, Pdks, Tarama Çözümleri ürün grupları bulunmaktadır.
Kuruluşundan bu yana son kullanıcı memnuniyeti yaratma vizyonuyla hareket eden Koruma Güvenlik Birimleri Ltd. Şti.; lojistik, bilgi sistemleri, destek ve insan kaynakları alanlarına yatırımlarına devam etmektedir.

 

bottom of page