top of page

Hizmetler 

Yangın Algılama , Hırsız Alarm , Kamera Sistemleri

Pazarlama , Montaj , Teknik Servis Hizmetlerimiz

Home-Security-System.jpg
Ev Alarm Sistemleri Alarm sistemleri, sizin ya da sevdiklerinizin can ve mal güvenliğini korumak ama

Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri, sizin ya da sevdiklerinizin can ve mal güvenliğini korumak amacı ile tasarlanmış güvenlik sistemleridir. Günümüzde kablolu ya da kablosuz olmak üzere farklı türden alarm sistemleri çözüm olarak sunulmaktadır. Alarm Sistemleri ile ev ya da iş yerinizi oldukça uygun fiyatlara çok daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Başta hırsızlık olmak üzere yangın, tıbbi durumlara karşı önlem alabilirsiniz. Ayrıca tehdit altında alarm sistemini kullanarak kolluk kuvvetlerinin en kısa sürede size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin tehdit altında alarm sistemini kurma ya da kapatma veya panik butonuna basmak gibi.

 

Alarm merkezi hizmeti sayesinde 7/24 esası ile ev ya da iş yeriniz takip edilir. Olası durumlarda polis, itfaiye, ambulans anında haberdar edilir. Ayrıca belirtilen kişi ya da kişilere haber verilir. Hırsızlar üzerinde alarm sistemlerinin etkin bir caydırıcılığın olduğu bilinmektedir. Bu sistemler yapı gereği yetkisiz kişiler tarafından sabote edilemez (örneğin sirene müdahale anında siren çok sesli ses çıkarır ve iç kısımda yer alan diğer sireni tetikler) ya da kapatılamaz.

Güvenlik kameraları ile ev ya da iş yerinizi koruma altına alabilir, sürekli erişebileceğiniz video akışı oluşturabilirsiniz. Güvenlik kamerasında doğru seçim çok önemlidir. İzlenecek olan mekan, mekanın şartları örneğin; gece çekim olacak mı? iç ya da dış mekan mı? Kamera ne kadar yükseklikte olacak? Kayıtların süresi ve kalitesi? Kayıt için gerekli olan disk yapısı? Ortam sıcaklık değerleri gibi bir çok etken bulunmaktadır. K.g.b.Ücretsiz Keşif hizmetimiz ile size en uygun ürünleri sunmakta ve ürünler hakkında detaylı bilgi vermekteyiz.

Kamera Sistemleri

Yangın hortumu
yanıyor

Yangın Sistemleri

Yangınla mücadele, yangının tespit edilmesi ve binadaki tüm insanların uyarılması ile başlayan bir süreçtir. Yangın ne kadar erken fark edilirse insanların kurtulma olasılığı o kadar artar. Buna karşılık; yangından habersiz geçirilen her dakika, alevlerin alana daha da yayılması ve birer birer kapanan kaçış yolları demektir.
Yangın algılama sistemlerinin önemi işte bu noktada ortaya çıkar.yangın algılama sistemlerinin çeşitlerinden ve çalışma prensiplerinden bahsedeceğiz.  “hangi binada hangi tip dedektör” Yangın algılama ve alarm sistemleri bir insan olsaydı burnu duman dedektörleri, cildi ısı dedektörleri, gözleri ise alev dedektörleri olurdu. Ses telleri ise haliyle sirenler ve alarmlar olurdu.duman dedektörü nedir? yangın dedektörü nasıl çalışır? yangın algılama ve uyarı sistemleri nelerdir

bottom of page